Nasze Forum - Najlepsze Forum
Rehabilitacja - Wersja do druku

+- Nasze Forum - Najlepsze Forum (http://naszeforum.info)
+-- Dział: Wolna strefa (/f-wolna-strefa-8)
+--- Dział: Targowisko (/f-targowisko-177)
+--- Wątek: Rehabilitacja (/t-rehabilitacja-3366.html)Rehabilitacja - Sandra89 - 05-05-2017 14:57

Jak to jest u Was z zabiegami rehabilitacji na NFZ? Też tak ciężko, jak wszędzie?


RE: Rehabilitacja - piesel - 31-05-2017 11:12

Oczywiście, że jest ciężko. Najgorsze kiedy jest Ci potrzebna na przykład rehabilitacja niemowląt i nie masz czasu czekać. W takiej sytuacji najlepiej odżałować te parę groszy i wybrać się prywatnie. Takie zmiany mogą mieć duży wpływ na dziecko.


RE: Rehabilitacja - tessa - 09-06-2017 09:27

U mnie na rehabilitację na NFZ dość długo się czeka a zabiegów jest za mało, nawet lekarze radzą żeby dokupić przynajmniej drugie tyle prywatnie. Jak miałam problemy z kręgosłupem też dokupiłam kilka zabiegów w Natural Medical. Bardzo mi pomogły zwłaszcza masaże i magnetoterapia.


RE: Rehabilitacja - fifa71 - 29-07-2017 18:26

Niby czemu miało by na NFZ być lepiej z rehabilitacją jak z innymi dziedzinami? Faktycznie, zabiegów jest mało, za to kolejka niczego sobie Smile Pół biedy, gdy potrzeba nam na przykład kilku zabiegów falą uderzeniową, nawet połączonych z laseroterapią, na łokieć tenisisty - zapalenie czegoś tam, nadkłykcia jakiegoś chyba Smile Gorzej, gdy potrzebna jest długotrwała rehabilitacja. Wtedy bez wydatków się nie obejdzie. Ojciec po ciężkim udarze wymagał specjalistycznej rehabilitacji a na NFZ jest osiemdziesiąt dni zabiegowych. To kropla w morzu. Trzeba było ściągnąć prywatnie fizjoterapeutę - zdecydowaliśmy się na usługi Centrum Rehabilitacji Gawłowska. Inny świat, wszystkie zabiegi dostępne, sensowny plan, wszyscy nie tylko fachowi ale i zwyczajnie mili o czasie dla pacjenta nie wspomnę - Wrocław, na Piłsudskiego, gawlowska.com.pl. Polecam, bo to dzięki ich pracy ojciec wraca do zdrowia. Tyle, że trzeba wyłożyć kasę ale tu jak raz osczędzać ani nie można, ani się nie da.


RE: Rehabilitacja - Tristank - 25-09-2017 10:37

Ciężko teraz w ogóle znaleźć dobrego rehabilitanta.Jeśli ktoś jest z Gdańska lub trójmiasta to warto skontaktować się z tym Panem:https://www.naszarehabilitacja.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-gdansk-masaz-sopot,gdansk.html na konsultacje.


RE: Rehabilitacja - Emma - 28-09-2017 20:53

Generalnie w przypadku społecznej służby zdrowia, problem ze wszelkimi zabiegami jest duży. Przy czym sama na pewno nie liczyłabym na szybkie dostanie się do specjalisty i postawiła na ofertę medyczną w Balumed http://balumed.pl/uslugi/rehabilitacja-fizjoterapia/rehabilitacja . Centrum to bowiem jest nie tylko świetnie wyposażone, ale też pracuje tam wielu świetnych lekarzy, z dużym doświadczeniem.


RE: Rehabilitacja - majka83 - 31-10-2017 11:34

Z tego co wiem to np. Centrum rehabilitacji i poradnia rehabilitacyjna RST mają podpisaną umowę z NFZ. Nie wiem jaki jest czas oczekiwania, ale myślę, że zawsze warto podpytać. Nawet jeśli trzeba poczekać trochę to dobrze, gdy rehabilitacja jest w dobrej placówce.


RE: Rehabilitacja - Baneks - 14-11-2017 16:11

Wydaje mi się, że wszędzie jest niestety tak samo ciężko :/ Ja aktualnie szukam w sieci jakiś stron które mogłyby mi pomóc i znalazłem coś takiego - http://rehabilitacja-sprzet24.pl/ - jeżeli wy znacie coś podobnego to podzielcie się, będę wdzięczny Smile