Nasze Forum - Najlepsze Forum
Czym palicie w kominku? - Wersja do druku

+- Nasze Forum - Najlepsze Forum (http://naszeforum.info)
+-- Dział: Wolna strefa (/f-wolna-strefa-8)
+--- Dział: Targowisko (/f-targowisko-177)
+--- Wątek: Czym palicie w kominku? (/t-czym-palicie-w-kominku-3421.html)Czym palicie w kominku? - kulfon - 25-05-2017 11:18

Hej forumowicze,
Czy posiadacie w swoim domu lub mieszkaniu kominek? Czym w nim palicie? Po prostu drewnem, jakie uda wam się kupić lub zdobyć w swoim lesie, czy może kupujecie coś innego?
Co sądzicie o brykiecie dębowym tego typu:
http://dobrybrykiet.pl/warszawa/brykiet/


RE: Czym palicie w kominku? - piesel - 20-06-2017 13:59

Ja nie mam niestety w moim domu kominka ale moja siostra ma i ona często korzysta z ofert dostępnych na stronie http://sklep.kominki-vector.pl/. Może warto zajrzeć? Wiem, że mają tam duży wybór i kominków i akcesoriów do nich. A jeśli się na tym nie znasz to na pewno też chętnie Ci doradzą.


RE: Czym palicie w kominku? - Albercik23 - 07-08-2017 05:47

Ja korzystam z wkładów do kominka, a kupuję je w tej samej firmie, która mi ten kominek montowała (Kominki Ratajczak z Poznania). Całkiem to wydajne jest muszę przyznać i nie narzekam na jakość absolutnie. Sprawdźcie sami, na stronie mają trochę informacji na ten temat.


RE: Czym palicie w kominku? - granner - 31-10-2017 16:32

Apropos wkładów, to ja zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego wkładu i może Wy coś poradzicie? Trochę posiedziałem w necie, znalazłem między innymi ten artykuł - http://pctechnologie.pl/jaki-wklad-kominkowy-wybrac/, ale wciąż mam wątpliwości. Wiadomo, nie może to być wybór przypadkowy. Przecież to urządzenie ma przynajmniej w założeniu służyć mi kilkanaście lat. Jeśli ktoś z Was, a na pewno znajdzie się ktoś taki, dokonywał wyboru, to napiszcie, na jakie parametry warto zwracać uwagę.